• Vetcare Finland Oy

    HELSINKI Vetcare
    Finland Oy
    Hiomotie 3 A
    00380 Helsinki

    Tuotevirhe-epäilyissä ota yhteyttä complaints@vetcare.fi

    Haittavaikutustapauksissa ota yhteyttä sadr@vetcare.fi


    p. 0201443360 vetcare@vetcare.fi

    Puheluiden hinnat 0201-alkuisiin numeroihin Lanka- ja matkapuhelimesta soitettaessa 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (alv 24 %)

    Susanna Peiponen
    Myynti- ja markkinointijohtaja
    040 702 1559
    susanna.peiponen@vetcare.fi
    Petri Bäcklund
    Eläinlääketieteellinen johtaja
    +972 52 808 6817
    petri.backlund@vetcare.fi
    Maria Louhelainen
    Asiantuntijaeläinlääkäri ja avainasiakaspäällikkö (pieneläin)
    040 708 0037
    maria.louhelainen@vetcare.fi
    Anne Saarinen
    Tuoteryhmäpäällikkö ja asiantuntijaeläinlääkäri (tuotantoeläin)
    044 555 5650
    anne.saarinen@vetcare.fi
    Päivi Klemm
    Markkinointi- ja avainasiakaspäällikkö
    050 412 3336
    paivi.klemm@vetcare.fi
    Ergin Bedretdin
    Tuoteryhmäpäällikkö (pieneläinreseptilääkkeet)
    040 772 3466
    ergin.bedretdin@vetcare.fi
    Tiina Heikkinen
    Tuoteryhmäpäällikkö (hevosvalmisteet)
    040 511 1126
    tiina.heikkinen@vetcare.fi
    Kari Laessaari
    Tuoteryhmäpäällikkö (OTC/VKT)
    040 844 3211
    kari.laessaari@vetcare.fi
    Lasse Maijala
    Kenttäpäällikkö
    040 192 0257
    lasse.maijala@vetcare.fi
    Mika Räsänen
    Myyntipäällikkö (Turku)
    0400 801 153
    mika.rasanen@vetcare.fi
    Mats Holmberg
    Myyntipäällikkö (Helsinki)
    041 462 9545
    mats.holmberg@vetcare.fi
    Tero Tapaila
    Myyntipäällikkö (Hyvinkää)
    0400 734 123
    tero.tapaila@vetcare.fi
    Sami Finnig
    Myyntipäällikkö, koiran ja kissan ruoat
    040 560 4777
    sami.finnig@vetcare.fi
    Laura Keihäs
    Myynti- ja markkinointikoordinaattori
    040 508 1496
    laura.keihas@vetcare.fi

    Vetcare Oy

    SALO
    Vetcare Oy
    PL 99
    24101 Salo

    MÄNTSÄLÄ
    VetcareOy
    PL 26
    04601 Mäntsälä

    p. 0201443360 vetcare@vetcare.fi

    Puheluiden hinnat 0201-alkuisiin numeroihin Lanka- ja matkapuhelimesta soitettaessa 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (alv 24 %)

    Kalevi Heinonen
    Toimitusjohtaja, Vetcare Oy
    kalevi.heinonen@vetcare.fi
    Olli Kuussaari
    Varatoimitusjohtaja
    olli.kuussaari@vetcare.fi
    Raisa Ala-Lipasti
    Hallintojohtaja
    raisa.ala-lipasti@vetcare.fi
    Kirsi Tapaila
    Vastuunalainen johtaja, farmaseuttinen tuotekehityspäällikkö
    kirsi.tapaila@vetcare.fi
    Henna Mäkinen
    Tuotanto- ja myyntilupajohtaja
    henna.makinen@vetcare.fi
    Vesa Myllys
    Tutkimus- ja tuotekehitysjohtaja
    vesa.myllys@vetcare.fi
    J.J. Schultz
    Director, Product Commercialization
    jj.schultz@vetcare.fi
    Niina Valkonen
    Osto- ja vientipäällikkö
    niina.valkonen@vetcare.fi
    Shea Beasley
    Tuotekehityspäällikkö
    shea.beasley@vetcare.fi
    Pia Lottanen
    Rekisteröintipäällikkö
    pia.lottanen@vetcare.fi
    Veli-Matti Riipinen
    Kehityspäällikkö (CMS ja laatu)
    veli-matti.riipinen@vetcare.fi
    Mirva Teronen
    Laatupäällikkö
    mirva.teronen@vetcare.fi
    Heidi Linnanen
    Myyntilupa-asiantuntija
    heidi.linnanen@vetcare.fi
    Pasi Tapanainen
    Farmaseuttis-kemiallinen asiantuntija
    pasi.tapanainen@vetcare.fi
    Katja Kervinen
    vienti- ja logistiikkakoordinaattori
    katja.kervinen@vetcare.fi

    Ota yhteyttä

    Jätä meille yhteystietosi, niin otamme sinuun yhteyttä pikimmiten.