• Ota yhteyttä

    Mauris sed libero. Suspendisse facilisis nulla in lacinia laoreet, lorem velit accumsan velit vel mattis libero nisl et sem. Proin interdum maecenas massa turpis sagittis in, interdum non lobortis vitae massa. Quisque purus lectus, posuere eget imperdiet nec sodales id arcu. Vestibulum elit pede dictum eu, viverra non tincidunt eu ligula.

    • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
    Susanna Peiponen
    Johtaja
    040 702 1559
    susanna.peiponen@vetcare.fi
    Maria Louhelainen
    Asiantuntijaeläinlääkäri ja avainasiakaspäällikkö (pieneläin)
    040 708 0037
    maria.louhelainen@vetcare.fi
    Anne Saarinen
    Tuoteryhmäpäällikkö ja asiantuntijaeläinlääkäri (tuotantoeläin)
    044 555 5650
    anne.saarinen@vetcare.fi
    Ergin Bedretdin
    Tuoteryhmäpäällikkö (pieneläinreseptilääkkeet)
    040 772 3466
    ergin.bedretdin@vetcare.fi
    Petri Bäcklund
    Operatiivinen johtaja
    +972 52 808 6817
    petri.backlund@vetcare.fi
    Lasse Maijala
    Myyntipäällikkö (Kuopio), Klinikat, eläinlääkärit ja opiskelijat
    040 192 0257
    lasse.maijala@vetcare.fi
    Kalevi Heinonen
    Kehitysjohtaja
    0400 777 212
    kalevi.heinonen@vetcare.fi
    Tero Tapaila
    Asiakkuuspäällikkö (Hyvinkää), Klinikat ja eläinlääkärit
    0400 734 123
    tero.tapaila@vetcare.fi